program dne

08:00

08:00

Lední hokej - turnaj chlapci

turnaj chlapci
A1 - B2
HC Verva Litvínov

08:00

Lední hokej - turnaj chlapci

turnaj chlapci
B1 - A2
HC Verva Litvínov

09:00

09:00

Lední hokej - turnaj chlapci

turnaj chlapci
A3 - B3
HC Piráti Chomutov

09:00

Snowboarding - snowboardcross

mladší žákyně
Trénink
SKIAREÁL Klínovec

09:20

Snowboarding - snowboardcross

mladší žáci
Trénink
SKIAREÁL Klínovec

09:30

Běžecké disciplíny - štafeta 3 x 2 km klasicky

žákyně
Závod
Golf club Teplice

09:30

Šachy - turnaj

dívky
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov

09:30

Šachy - turnaj

starší žáci
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov

09:30

Šachy - turnaj

mladší žáci
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov

09:30

Šachy - turnaj

nejmladší žáci
7. kolo
Městské Divadlo Chomutov

09:40

Snowboarding - snowboardcross

starší žákyně
Trénink
SKIAREÁL Klínovec

09:50

Snowboarding - snowboardcross

starší žáci
Trénink
SKIAREÁL Klínovec

10:00

10:00

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 1
HC Most

10:02

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 2
HC Most

10:04

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 3
HC Most

10:06

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 4
HC Most

10:08

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 5
HC Most

10:10

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Rozjížďka 6
HC Most

10:12

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 1
HC Most

10:14

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 2
HC Most

10:16

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 3
HC Most

10:18

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 4
HC Most

10:20

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 5
HC Most

10:22

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Rozjížďka 6
HC Most

10:24

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 1
HC Most

10:26

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 2
HC Most

10:28

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 3
HC Most

10:30

Běžecké disciplíny - štafeta 3 x 2 km klasicky

žáci
Závod
Golf club Teplice

10:30

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 4
HC Most

10:32

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 5
HC Most

10:34

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Rozjížďka 6
HC Most

10:36

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 1
HC Most

10:38

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 2
HC Most

10:40

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 3
HC Most

10:42

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 4
HC Most

10:44

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 5
HC Most

10:45

Snowboarding - snowboardcross

mladší žákyně
Kvalifikace
SKIAREÁL Klínovec

10:46

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Rozjížďka 6
HC Most

11:00

11:00

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Semifinále 1
HC Most

11:00

Snowboarding - snowboardcross

mladší žáci
Kvalifikace
SKIAREÁL Klínovec

11:02

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Semifinále 2
HC Most

11:04

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Finále E
HC Most

11:06

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Finále D
HC Most

11:08

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Finále C
HC Most

11:10

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Finále B
HC Most

11:12

Rychlobruslení - 333 m

mladší žákyně
Finále A
HC Most

11:15

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Semifinále 1
HC Most

11:15

Snowboarding - snowboardcross

starší žákyně
Kvalifikace
SKIAREÁL Klínovec

11:17

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Semifinále 2
HC Most

11:19

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Finále E
HC Most

11:21

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Finále D
HC Most

11:23

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Finále C
HC Most

11:25

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Finále B
HC Most

11:27

Rychlobruslení - 333 m

mladší žáci
Finále A
HC Most

11:30

Lední hokej - turnaj chlapci

turnaj chlapci
poražený SF1 - poražený SF2
HC Verva Litvínov

11:30

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Semifinále 1
HC Most

11:30

Snowboarding - snowboardcross

starší žáci
Kvalifikace
SKIAREÁL Klínovec

11:32

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Semifinále 2
HC Most

11:34

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Finále E
HC Most

11:36

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Finále D
HC Most

11:38

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Finále C
HC Most

11:40

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Finále B
HC Most

11:42

Rychlobruslení - 333 m

starší žákyně
Finále A
HC Most

11:45

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Semifinále 1
HC Most

11:47

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Semifinále 2
HC Most

11:49

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Finále E
HC Most

11:51

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Finále D
HC Most

11:53

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Finále C
HC Most

11:55

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Finále B
HC Most

11:57

Rychlobruslení - 333 m

starší žáci
Finále A
HC Most

12:00

12:00

Snowboarding - snowboardcross

mladší žákyně
Finále B
SKIAREÁL Klínovec

12:10

Snowboarding - snowboardcross

mladší žákyně
Finále A
SKIAREÁL Klínovec

12:15

Lední hokej - turnaj chlapci

turnaj chlapci
vítěz SF1 - vítěz SF2
HC Piráti Chomutov

12:20

Snowboarding - snowboardcross

mladší žáci
Finále B
SKIAREÁL Klínovec

12:30

Rychlobruslení - štafeta 16 kol

mladší + starší žákyně
Finále
HC Most

12:30

Snowboarding - snowboardcross

mladší žáci
Finále A
SKIAREÁL Klínovec

12:40

Snowboarding - snowboardcross

starší žákyně
Finále B
SKIAREÁL Klínovec

12:50

Snowboarding - snowboardcross

starší žákyně
Finále A
SKIAREÁL Klínovec

13:00

13:00

Snowboarding - snowboardcross

starší žáci
Finále B
SKIAREÁL Klínovec

13:10

Snowboarding - snowboardcross

starší žáci
Finále A
SKIAREÁL Klínovec

13:20

Alpské disciplíny - paralelní slalom družstev

paralelní slalom družstev
O 3. místo
SKIAREÁL Klínovec

13:30

Biatlon - štafeta 3 x 3km volně

štafeta dívky
Závod
Golf club Teplice

13:30

Rychlobruslení - štafeta 16 kol

mladší + starší žáci
Finále
HC Most

13:30

Alpské disciplíny - paralelní slalom družstev

paralelní slalom družstev
Finále
SKIAREÁL Klínovec

14:00

14:45

Biatlon - štafeta 3 x 3km volně

štafeta chlapci
Závod
Golf club Teplice

pořadí krajů

  1. Ústecký kraj (0 bodů)
  2. Moravskoslezský kraj (0 bodů)
  3. Pardubický kraj (0 bodů)
  4. Vysočina (0 bodů)
  5. Karlovarský kraj (0 bodů)
  6. Praha, hlavní město (0 bodů)

Kompletní tabulka

foto dne

Fotogalerie