Program olympiády

Detailní program
Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média
21. 1. 2016
Čtvrtek
08:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci A1 - B2
semifinále 1
HC Verva Litvínov
08:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci B1 - A2
semifinále 2
HC Verva Litvínov
09:00 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci A3 - B3
o 5. místo
HC Piráti Chomutov
09:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Trénink SKIAREÁL Klínovec
09:20 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Trénink SKIAREÁL Klínovec
09:30 Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žákyně Závod Golf club Teplice
09:30 Šachy turnaj dívky 7. kolo Městské Divadlo Chomutov
09:30 Šachy turnaj starší žáci 7. kolo Městské Divadlo Chomutov
09:30 Šachy turnaj mladší žáci 7. kolo Městské Divadlo Chomutov
09:30 Šachy turnaj nejmladší žáci 7. kolo Městské Divadlo Chomutov
09:40 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Trénink SKIAREÁL Klínovec
09:50 Snowboarding snowboardcross starší žáci Trénink SKIAREÁL Klínovec
10:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 1 HC Most
10:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 2 HC Most
10:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 3 HC Most
10:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 4 HC Most
10:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 5 HC Most
10:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Rozjížďka 6 HC Most
10:12 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 1 HC Most
10:14 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 2 HC Most
10:16 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 3 HC Most
10:18 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 4 HC Most
10:20 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 5 HC Most
10:22 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Rozjížďka 6 HC Most
10:24 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 1 HC Most
10:26 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 2 HC Most
10:28 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 3 HC Most
10:30 Běžecké disciplíny štafeta 3 x 2 km klasicky žáci Závod Golf club Teplice
10:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 4 HC Most
10:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 5 HC Most
10:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Rozjížďka 6 HC Most
10:36 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 1 HC Most
10:38 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 2 HC Most
10:40 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 3 HC Most
10:42 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 4 HC Most
10:44 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 5 HC Most
10:45 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Kvalifikace SKIAREÁL Klínovec
10:46 Rychlobruslení 333 m starší žáci Rozjížďka 6 HC Most
11:00 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 1 HC Most
11:00 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Kvalifikace SKIAREÁL Klínovec
11:02 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Semifinále 2 HC Most
11:04 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále E HC Most
11:06 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále D HC Most
11:08 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále C HC Most
11:10 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále B HC Most
11:12 Rychlobruslení 333 m mladší žákyně Finále A HC Most
11:15 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 1 HC Most
11:15 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Kvalifikace SKIAREÁL Klínovec
11:17 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Semifinále 2 HC Most
11:19 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále E HC Most
11:21 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále D HC Most
11:23 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále C HC Most
11:25 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále B HC Most
11:27 Rychlobruslení 333 m mladší žáci Finále A HC Most
11:30 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci poražený SF1 - poražený SF2
o 3. místo
HC Verva Litvínov
11:30 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 1 HC Most
11:30 Snowboarding snowboardcross starší žáci Kvalifikace SKIAREÁL Klínovec
11:32 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Semifinále 2 HC Most
11:34 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále E HC Most
11:36 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále D HC Most
11:38 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále C HC Most
11:40 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále B HC Most
11:42 Rychlobruslení 333 m starší žákyně Finále A HC Most
11:45 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 1 HC Most
11:47 Rychlobruslení 333 m starší žáci Semifinále 2 HC Most
11:49 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále E HC Most
11:51 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále D HC Most
11:53 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále C HC Most
11:55 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále B HC Most
11:57 Rychlobruslení 333 m starší žáci Finále A HC Most
12:00 Šachy soutěž družstev družstva Finále Městské Divadlo Chomutov Startovní listina
12:00 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Finále B SKIAREÁL Klínovec
12:10 Snowboarding snowboardcross mladší žákyně Finále A SKIAREÁL Klínovec
12:15 Lední hokej turnaj chlapci turnaj chlapci vítěz SF1 - vítěz SF2
finále
HC Piráti Chomutov
12:20 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Finále B SKIAREÁL Klínovec
12:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žákyně Finále HC Most
12:30 Snowboarding snowboardcross mladší žáci Finále A SKIAREÁL Klínovec
12:40 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Finále B SKIAREÁL Klínovec
12:50 Snowboarding snowboardcross starší žákyně Finále A SKIAREÁL Klínovec
13:00 Snowboarding snowboardcross starší žáci Finále B SKIAREÁL Klínovec
13:10 Snowboarding snowboardcross starší žáci Finále A SKIAREÁL Klínovec
13:20 Alpské disciplíny paralelní slalom družstev paralelní slalom družstev O 3. místo SKIAREÁL Klínovec
13:30 Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta dívky Závod Golf club Teplice
13:30 Rychlobruslení štafeta 16 kol mladší + starší žáci Finále HC Most
13:30 Alpské disciplíny paralelní slalom družstev paralelní slalom družstev Finále SKIAREÁL Klínovec
14:45 Biatlon štafeta 3 x 3km volně štafeta chlapci Závod Golf club Teplice